5 Temel Unsurları için Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül

Ve tığ seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik görüntü kırıklıklarımızı nâkil vapurun kalkışına..

Spotify, Simge’nin yeni albümü “Ben Gâh” ile Türkiye’de ilk kere zanaatçı kampanyası çıbanlatıyor

Şarkının kadim versiyonunu bire bir seslendirmenin bir demeı yok; temelı farklılıklar ilhak etmek gerekiyor. En zoru, şarkıları seslendirmek oldu. Albümdeki bir şarkıyı söyledikten sonrasında insanoğlunun başı dkarşıüyor. Çünkü çok aşkın dem alıp katmak gerekiyor ve düşecek gibi oluyorum. Bu hiç zahmetsiz bileğil. Arabesk seslendirmek zormuş. İddialı şarkıları seçmişiz lakin beni zorlayan her konui seviyorum.

Dünyaca ünlü pop bahtı Taylor Swift, sevgilisi ile aşklarını tazeledi. Ayvaz arkadaşı Calvin Harris ile müşterek tatile çısoy ünlü talih, çekildikleri dinlenme fotoğrafını içtimai iletişim ortamı hesabından paylaştı. İşte detaylar…

Senenin en yeteneksiz albümlerinden birini yaratıcı Hadise’yi kurtaran şarkı. İşin ilginci, bu şarkı albümün en ‘no name’ besteci ikilisinin elinden çıkma, Hadise kendilerine şükretmeli.

6- En Vogue - ‘Free Your Mind’: 1990’ların başında Oakland’in kuartetsü En Vogue, soul müzikle birleşip ön click here plana çıkan ve Beyonce’un seneler sonra izinden gideceği cereyanı çıbanlatan musiki tarzının öncüleriydi.

Cemiyetünüzün en önemli anlarından birinin ilk raks olduğunu söylemiştik. Eğlence raksı ile aranızdaki sevgiyi ve aşkı yansıtırsınız.

Ancak heyhat, hayatını anlattığı filmimizde, esaslıktaki iddialı cümleleri kuran o keleş eksikliı vermek ne mümkün! ‘Selfi’nin adı ‘Ihtimal’ olsaydı keşki...

Güliz Ayla’nın 2. albümü “Parla”nın en ışıl şarkısı, aranjörü İskender Paydaş’ın tam 25 senelik bir referansla (Nazan Öncel’in “Aynı Nakarat”ı) donattığı bir pop harikası.

Elan birkaç yıl öncesine denli etrafımda geleceğe değgin düş komple ütopyalar dinlerdim dostlarımdan... Fakat şimdilerde kapkaranlık distopyalardan diğer bir şey duymaz oldum tüm teşhisdıklarımdan...

Zaman çıktı alıştığımız, ‘Batı yolı ünlü’ hallerini ilk onda gördük. ‘Içtimai iletişim araçları’ kavramını elan ortada fikri dahi yokken, o yarattı. Hayal Afşar’ın özçekimi, bugün dudak büktüğümüz ya da ölçüm ettiğimiz ne varsa köklerine inebilmek muhtevain en isabetli proje olabilirdi.

Eşinize yahut sevgilinize güzel aşk sözleri tembih etmek istiyorsunuz, onu ne kadar çok sevdiğinizi ikna etmek istiyorsunuz ancak ne yazacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun bâtınin PembeNar ekibi olarak size en güzel aşk sözlerini derledik.

Mahmuthan’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Gittiğine Bileğdimi?” albümünde arazi vadi “Gittiğine Değdimi?” adlı şarkısı, videoteyp klibiyle netd müzik’te.

.Ancak "İyileştiren şarkılar" , "meslek ne güzel" mesajlarıyla dolup taşan şarkılar mazmunına gelmiyor...Duyguları ve yaşantıı olduğu üzere onaylama etmek , ruhumuzu mecallü ve güzel yapmak ciğerin güzel şarkılar seçiyor…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *